RACHUNKOWOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW I KONTROLA FINANSOWA - EFS

RACHUNKOWOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW I KONTROLA FINANSOWA - EFS

RACHUNKOWOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW I KONTROLA FINANSOWA - EFS

Studia w Bydgoszcz

rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa - efs

 

Odkryj studia rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa - efs w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa - efs studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa to propozycja kształcenia, która stanowi odpowiedź na oczekiwania współczesnego rynku pracy. Nauczysz się sporządzać sprawozdania finansowe zgodnie z regulacjami krajowymi i międzynarodowymi, zapoznasz się z zasadami rachunkowości i ewidencjonowania operacji gospodarczych.

Program kształcenia wypełniony jest takimi przedmiotami jak: planowanie i budżetowanie w jednostkach gospodarczych, konsolidacja sprawozdań finansowych, obsługa kadrowo-płacowa przedsiębiorstw, rachunkowość budżetowa. Poznasz przepisy prawa bilansowego i podatkowego. Zapoznasz się także z różnego rodzaju programami komputerowymi, które wykorzystywane są w dziedzinie finansów i rachunkowości.

Absolwenci obejmują stanowiska analityków finansowych, analityków kredytowych, audytorów wewnętrznych, kontrolerów finansowych, kierowników działu finansowego, specjalistów ds. finansowych. Pracują przede wszystkim w działach księgowości i controllingu, dziale kadrowo-płacowym, a także w agencjach konsultingowych.

Komentarze (0)