TESTER OPROGRAMOWANIA

TESTER OPROGRAMOWANIA

TESTER OPROGRAMOWANIA

Studia we Wrocławiu

tester oprogramowania

Odkryj studia tester oprogramowania we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Tester oprogramowania studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Informatyka to potężna dyscyplina, w której potrzebni są specjaliści z różnych obszarów. Część z nich programuje, część zajmuje się grafiką komputerową, a część musi sprawdzać, czy w zaprojektowanym oprogramowaniu nie pojawiają się błędy. Dlatego też uczelnie we Wrocławiu przygotowały propozycję kształcenia taką jak tester oprogramowania.

Jej studenci odnajdą w siatce programowej między innymi przedmioty takie jak: testowanie aplikacji mobilnych, narzędzia automatyzacji testów, czy metodyki zwinne Agile w zapewnianiu jakości oprogramowania. Warto pamiętać jednak, że tak wąskie kompetencje zawodowe studentów opierać się będą na stabilnych podstawach teoretycznych.

Podczas wszystkich semestrów kształcenia studenci nauczą się jak tworzyć przypadki i scenariusze testowe, używać systemów kontroli wersji i zarządzania defektami, czy testować w oparciu o najlepsze standardy w testowaniu aplikacji. Absolwenci mogą zatem liczyć na bardzo efektywny rozwój kariery zawodowej w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia TESTER OPROGRAMOWANIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)