ZARZĄDZANIE USŁUGAMI LOGISTYCZNYMI

ZARZĄDZANIE USŁUGAMI LOGISTYCZNYMI

ZARZĄDZANIE USŁUGAMI LOGISTYCZNYMI

Studia w Katowicach

zarządzanie usługami logistycznymi

 

Odkryj studia zarządzanie usługami logistycznymi w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie usługami logistycznymi studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Jeżeli posiadasz ponadprzeciętne kompetencje organizatorskie, twoje kompetencje interpersonalne pozwalają na bezproblemowe nawiązywanie kontaktów z niemal każdym człowiekiem, a ambicja i chęć posiadania stabilnego zatrudnienia skłaniają do podjęcia kształcenia, które zaowocuje szerokimi możliwościami w zakresie kariery, to zarządzanie usługami logistycznymi jest propozycją dla ciebie.

Obecne w siatce kształcenia przedmioty pozwolą ci na zrozumienie systemów transportu technologicznego, opanowanie zagadnień z obszaru zarządzania procesami i usługami w logistyce, projektowania usług logistycznych, czy zarządzania cyklem życia różnego rodzaju wyrobów. Jak sam widzisz, obszerny program kształcenia uczyni z ciebie cenionego pracownika areny międzynarodowej.

Jako absolwent podejmiesz pracę w charakterze spedytora i logistyka międzynarodowego, kierownika działów logistycznych, specjalisty do spraw transportu morskiego i lądowego, specjalisty do spraw planowania, a nawet właściciela dynamicznie rozwijającej się działalności gospodarczej o profilu logistycznym lub spedycyjnym.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE USŁUGAMI LOGISTYCZNYMI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)