CORPORATE FINANCE & ACCOUNTING

CORPORATE FINANCE & ACCOUNTING

CORPORATE FINANCE & ACCOUNTING

Studia w Krakowie

corporate finance & accouting

Odkryj studia corporate finance & accouting w Krakowie  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Corporate finance & accounting studia Kraków - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową na arenie międzynarodowej i jednocześnie związać ją z rynkiem finansowym? Jeśli odpowiadasz na to pytanie twierdząco, możesz śmiało pochylić się nad propozycją, która znalazła się w ofercie krakowskich ośrodków akademickich. Jest nią corporate finance & accounting.

Pamiętaj jednak, że powinieneś posiadać wyjątkowo rozwinięte kompetencje lingwistyczne. Wszystkie ćwiczenia i wykłady, które znalazły się w siatce programowej, będą prowadzone bowiem w języku angielskim. Poza tym podczas wszystkich semestrów kształcenia rozwijać będziesz wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej, międzynarodowej i zarządczej.

Warto podkreślić, że twoje kompetencje muszą mieć charakter interdyscyplinarny – czekać będą na ciebie także zajęcia chociażby z sektora prawniczego. To właśnie rozbudowane kwalifikacje zawodowe sprawią, że abiturienci będą mogli liczyć na szybki rozwój zawodowy. Będą na nich czekać przede wszystkim stanowiska doradcze w przedsiębiorstwach, które działają na arenie międzynarodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Krakowie jest specjalność / ścieżka kształcenia CORPORATE FINANCE & ACCOUNTING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)