COACHING I PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE

COACHING I PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE

COACHING I PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE

Studia w Poznaniu

coaching i przywództwo w biznesie

Odkryj studia coaching i przywództwo w biznesie w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Coaching i przywództwo w biznesie studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Jesteś zorientowany na osiąganie sukcesu? Wyróżniają cię ponadprzeciętnie rozwinięte kompetencje interpersonalne i umiejętność rozmawiania z ludźmi? Bez trudu zajmujesz pozycję lidera, prowadząc grupę prosto do celu? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, to prawdopodobnie coaching i przywództwo w biznesie może okazać się idealną propozycją kształcenia dla ciebie!

Kompetencje coachingowe zwane są kompetencjami przyszłości. W trakcie kształcenia zgłębisz interdyscyplinarną wiedzę, odnoszącą się do teorii zarządzania, socjologii, psychologii, metod i technik pracy coacha, a także zdobędziesz praktyczne umiejętności komunikacyjne, dzięki którym podejmowane interwencje doradcze będą jeszcze bardziej efektywne.

Posiadając zawodowe kwalifikacje coacha będziesz przygotowany do rozpoczęcia pracy w prywatnych i publicznych przedsiębiorstwach, instytucjach gospodarczych i organizacjach o rozbudowanej strukturze, a także we własnej działalności gospodarczej, o ile czujesz się na siłach, aby w sposób świadomy poprowadzić ją wprost do sukcesu.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia COACHING I PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)