Psychologia biznesu

Studia w Poznaniu

psychologia biznesu

Odkryj studia psychologia biznesu w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia biznesu studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie od dziś wiadomo, że środowiska biznesowe przepełnione są metodami, technikami i narzędziami psychologicznymi, służącymi wywarciu wpływu na potencjalnych kontrahentów, zaprezentowaniu oferowanych usług z jak najlepszej strony oraz nawiązywaniu długotrwałych relacji biznesowych z kontrahentami. Jeśli jesteś zainteresowany takim obszarem kształcenia, wybierz psychologię biznesu, a zyskasz szansę na objęcie stabilnej pozycji na międzynarodowym rynku pracy.

Siatka kształcenia na psychologii biznesu zawiera następujące przedmioty: wprowadzenie do psychologii, biologiczne podstawy zachowania, psychologia emocji i motywacji, techniki motywacyjne, negocjacje oraz mediacje. Dzięki nim zgłębisz w sposób kompleksowy naturę człowieka, co będziesz mógł wykorzystać w przyszłej pracy dla dowolnego przedsiębiorstwa lub władnej działalności gospodarczej.

Gdzie znajdziesz zatrudnienie jako absolwent psychologii biznesu? W placówkach doradczych, jednostkach coachingowych, międzynarodowych przedsiębiorstwach marketingowych i sprzedażowych, korporacjach zajmujących się analizą rynkową lub jako mówca motywacyjny w wybranym sektorze zawodowym.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia Psychologia biznesu

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)