Rachunkowość i finanse

Rachunkowość i finanse

Rachunkowość i finanse

Studia w Poznaniu

rachunkowość i finanse

Odkryj studia rachunkowość i finanse w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Rachunkowość i finanse studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Interesujesz się współczesnym rynkiem finansowym? Cenisz zagadnienia ekonomiczne za ich pragmatyzm oraz szerokie możliwości zastosowania? Twoja wszechstronność pozwala na rozwijanie zainteresowań zarówno w obszarze nauk ścisłych, jak i społecznych? W takim razie powinieneś rozważyć kształcenie na rachunkowości i finansach.

Jest to propozycja kształcenia, dzięki której od podszewki poznasz specyfikę funkcjonowania dzisiejszego rynku finansowego, bankowości, placówek ubezpieczeniowych oraz dużych przedsiębiorstw. Kluczowe dla opanowania najważniejszych treści programowych będzie rozwinięcie szerokich kompetencji z zakresu nauk ścisłych i społecznych, czego doświadczysz w trakcie nauki.

Ze względu na aktualność rachunkowości i finansów nie będziesz miał problemu ze znalezieniem perspektywicznej pracy zawodowej. Zatrudnisz się w bankowości, jednostkach ubezpieczeniowych, niektórych placówkach administracyjnych, placówkach leasingowych, biurach rachunkowych, czy przedsiębiorstwach finansowych i ekonomicznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia Rachunkowość i finanse

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)