ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ

ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ

ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ

Studia w Poznaniu

zarządzanie logistyką

Odkryj studia zarządzanie logistyką w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie logistyką studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Zarządzanie logistyką to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, która w doskonały sposób znajduje wspólny mianownik dla takich dziedzin, jak ekonomia, logistyka, zarządzanie oraz niektórych nauk społecznych. Jeżeli jesteś zorientowany na przyswojenie wszechstronnych kompetencji, które będą twoim kluczem do sukcesu w niedalekiej przyszłości, powinieneś rozważyć edukację o właśnie takiej specyfice.

W trakcie kształcenia zgłębisz techniki modelowania i optymalizacji procesów logistycznych, poszerzysz posiadane kompetencje interpersonalne, które przydadzą ci się w trakcie nawiązywania kontaktów z podwykonawcami, zrozumiesz istotę systemów analizy i raportowania, a ponadto przećwiczysz proces planowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi.

Jako że zarządzanie logistyką jest dyscypliną odpowiadającą na potrzeby dzisiejszego rynku pracy, nie powinieneś mieć najmniejszego problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy w wybranym środowisku zawodowym. Zatrudnisz się w międzynarodowych przedsiębiorstwach, niektórych jednostkach administracyjnych, placówkach konsultingowych oraz własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)