GRAFIKA KOMPUTEROWA

GRAFIKA KOMPUTEROWA

GRAFIKA KOMPUTEROWA

Studia w Szczecinie

grafika komputerowa

Odkryj grafikę komputerową w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Grafika komputerowa studia Szczecin - specjalność

Grafika komputerowa to propozycja kształcenia, która jest adresowana głównie do osób przejawiających ponadprzeciętny talent artystyczny, wykazujących ogromne pokłady kreatywności oraz marzących o połączeniu swoich zdolności z pragmatyczną wiedzą i umiejętnościami z zakresu informatyki. Interdyscyplinarny program kształcenia uczyni z ciebie wartościowego pracownika na arenie międzynarodowej.

Zanim graficy komputerowi staną się wyspecjalizowanymi pracownikami wielu sektorów, zapoznają się z kilkoma najważniejszymi językami programowania, nauczą się tworzenia użytecznych aplikacji, stron internetowych i multimediów, a ponadto zdobędą wiedzę na temat najważniejszych technikach projektowania graficznego przy pomocy nowoczesnego oprogramowania.

Absolwenci grafiki komputerowej znajdują zatrudnienie w przedsiębiorstwach informatycznych, biurach projektowych, niejednokrotnie decydują się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, wiążą przyszłość z realizacją projektów na zlecenie wydawnictw prasowych, mass-mediów lub znajdują pracę w korporacjach IT.

Komentarze (0)