PROGRAMOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH

PROGRAMOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH

PROGRAMOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH

Studia we Wrocławiu

programowanie gier komputerowych

Odkryj studia programowanie gier komputerowych we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Programowanie gier komputerowych studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Informatycy mają wiele różnorodnych możliwości na wyspecjalizowanie swojej wiedzy. Dziś coraz popularniejsze staje się programowanie gier komputerowych. Każdy z nas przecież chociaż raz w wolnej chwili zagrał w szybką gierkę na smartphonie, nie mówiąc już o zapalonych graczach chociażby GTA. Jeśli i ciebie fascynuje świat gier komputerowych, to właśnie możesz rozważyć tę propozycję kształcenia.

Znalazła się ona w ofercie wrocławskich ośrodków akademickich. Jej studenci odnajdą w programie kształcenia między innymi przedmioty takie jak: podstawy programowania, programowanie narzędzi dla game development, czy programowanie i testowanie gier komputerowych. Pamiętaj, że swoje wąskie kompetencje zawodowe musisz opierać na stabilnych podstawach teoretycznych.

Programiści gier komputerowych nie powinni obawiać się o swoje zatrudnienie. Czekać na nich będą bowiem firmy działające w sektorze informatycznym nie tylko w Polsce, lecz także na arenie międzynarodowej. Kierownik projektów informatycznych, programista i tester gier komputerowych – to tylko przykłady stanowisk, jakie czekają na absolwentów.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia PROGRAMOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)