PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, INNOWACJE I PROJEKTY

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, INNOWACJE I PROJEKTY

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, INNOWACJE I PROJEKTY

Studia we Wrocławiu

przedsiębiorczość, innowacje i projekty

Odkryj studia przedsiębiorczość, innowacje i projekty we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Przedsiębiorczość, innowacje i projekty studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Jak najlepiej wpłynąć na jakoś funkcjonowania firmy? Jakie nowoczesne rozwiązania organizacyjne wprowadzać, by przedsiębiorstwo rozwijało się w sposób zbilansowany? Te pytania mogą spędzać sen z powiek niejednego przedsiębiorcy. Dlatego też uczelnie we Wrocławiu dążą do tego, by kształcić specjalistów, którzy o dobrym zarządzaniu firmą wiedzą niemal wszystko.

Przedsiębiorczość, innowacje i projekty to właśnie jedna z unikalnych propozycji kształcenia dolnośląskich ośrodków akademickich. Studenci w jej ramach rozwijać będą interdyscyplinarne kompetencje z zakresu zarządzania. Odnajdą oni w siatce programowej między innymi przedmioty takie jak: pomiary przedsiębiorczości i innowacyjności, czy zaawansowane zarządzanie projektami.

Warto podkreślić, że studenci rozwijać będą przede wszystkim kompetencje, zawodowe, muszą być one jednak oparte na stabilnych podstawach teoretycznych. Dzięki temu absolwenci po zakończeniu kształcenia będą mogli ubiegać się o zajmowanie stanowisk kierowniczych średniego i wyższego szczebla w przedsiębiorstwach o różnych profilach działalności.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, INNOWACJE I PROJEKTY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Wrocławska

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)