BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE

BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE

BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE

Studia w Katowicach

bezpieczeństwo publiczne

 

Odkryj studia bezpieczeństwo publiczne w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Bezpieczeństwo publiczne studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Czym jest bezpieczeństwo publiczne? Zgodnie z powszechnie przyjętą definicją, to ogół warunków i instytucji chroniących życie, zdrowie, mienie obywateli oraz majątek międzynarodowy. Nie od dziś wiadomo, że poczucie bezpieczeństwa wśród społeczeństwa ma kluczowy wpływ na jego poprawne funkcjonowanie, dlatego podjęcie kształcenia na bezpieczeństwie publicznym jest rozważane przez wielu absolwentów.

Jako jeden z nich powinieneś się przygotować na spotkanie interdyscyplinarnego programu kształcenia, dzięki któremu dowiesz się nie tylko o funkcjonowaniu finansów publicznych, ale również zrozumiesz psychologiczne i społeczne uwarunkowania poczucia bezpieczeństwa publicznego i jego istoty dla życia społecznego.

Perspektywy zawodowe są ważne niemal dla wszystkich osób rozważających kształcenie w wybranym obszarze. Ci, którzy ukończą bezpieczeństwo publiczne, nie będą narzekać na wąski zakres możliwości kształtowania kariery. Absolwenci będą pracować w wybranych organach ścigania, niektórych jednostkach administracyjnych, podejmą zatrudnienie w służbach mundurowych lub zwiążą przyszłość z wojskowością.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

Jednostka prowadząca

Politechnika Śląska w Gliwicach

Politechnika Śląska w Gliwicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)