ADMINISTRACJA RZĄDOWA I SAMORZĄDOWA

ADMINISTRACJA RZĄDOWA I SAMORZĄDOWA

ADMINISTRACJA RZĄDOWA I SAMORZĄDOWA

Studia w Trójmieście

administracja rządowa i samorządowa

Odkryj studia administracja rządowa i samorządowa w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Administracja rządowa i samorządowa studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś zdobyć umiejętności pozwalające na poznawanie, interpretowanie i stosowanie prawa administracyjnego? Jesteś zainteresowany działaniem jednostek rządowych i samorządowych? Marzysz o zdobyciu wykształcenia, które pozwoli ci na zdobycie dobrze płatnej pracy w zawodzie? Jeśli tak, to bez wahania wybierz administrację rządową i samorządową!

Podczas edukacji zdobędziesz szeroką wiedzę o prawie administracyjnym, a szczególny nacisk zostanie położony na wykształcenie w przyszłych absolwentach znajomości zasad interpretowania tego prawa, prezentację orzecznictwa sądów administracyjnych oraz teorii organizacji i zarządzania. Jako że pracownicy jednostek administracyjnych powinni dysponować dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi, również te zostaną w nim wykształcone w trakcie nauki.

Dzięki kompetencjom wyniesionym z siatki kształcenia, absolwenci administracji rządowej i samorządowej będą mogli się zatrudnić w jednostkach administracyjnych, placówkach doradczych, placówkach kulturalnych, czy organach partii politycznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia ADMINISTRACJA RZĄDOWA I SAMORZĄDOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)