LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

Studia w Trójmieście

logistyka międzynarodowa

Odkryj studia logistyka międzynarodowa w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Logistyka międzynarodowa studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Gdyby zastanowić się nad najprężniej rozwijającymi się dziedzinami, jako jedna z pierwszych na myśl powinna przyjść logistyka międzynarodowa. Dzięki niej możliwe jest między innymi planowanie dalekobieżnego transportu towarów i produktów, ekonomiczne magazynowanie dóbr przeznaczonych do transportu, a także planowanie nowych szlaków handlowych. Jeżeli jesteś zainteresowany pogłębianiem kompetencji w niezwykle cenionym obszarze, wybierz kształcenie na logistyce międzynarodowej.

Jest to bowiem propozycja, dzięki której uzyskasz szeroką świadomość funkcjonowania branży logistycznej na arenie światowej, co przełoży się na swobodne poruszanie w zagadnieniach z tego zakresu. Jako przyszły absolwent nauczysz się podejmowania decyzji związanych z planowaniem i realizacją łańcucha dostaw, posiądziesz wiedzę na temat wykorzystania systemów informatycznych w kontroli stanów magazynowych oraz zgłębisz techniki skutecznej komunikacji z klientami.

Pamiętaj, że program kształcenia będzie miał charakter rozbudowany, co przełoży się na szeroki zakres możliwości zawodowych. Pracownicy sektora logistycznego poszukiwani są w niemal wszystkich obszarach gospodarczych, na stanowiskach takich jak: kierownik działu logistyki, spedytor międzynarodowy, czy analityk w dziale zakupów.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni

Jednostka prowadząca

Logistyka stopień: (I), czas trwania: 3 lub 3,5 roku
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)