MENEDŻER BEZPIECZEŃSTWA - ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

MENEDŻER BEZPIECZEŃSTWA - ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

MENEDŻER BEZPIECZEŃSTWA - ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

Studia w Trójmieście

menedżer bezpieczeństwa - zarządzanie kryzysowe

Odkryj studia menedżer bezpieczeństwa - zarządzanie kryzysowe w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Menedżer bezpieczeństwa - zarządzanie kryzysowe studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Menedżer bezpieczeństwa – zarządzanie kryzysowe jest propozycją kształcenia, adresowaną do osób posiadających konkretne predyspozycje, dzięki którym będą mogły liczyć na zyskanie stabilnej pozycji na współczesnym rynku pracy. Jeżeli potrafisz podejmować rozsądne działania nawet pod wpływem stresu, dobrze odnajdujesz się w roli przywódcy, a szeroko rozumiane bezpieczeństwo jest twoim konikiem, to prawdopodobnie jesteś idealnym kandydatem.

Czego będziesz miał okazję się nauczyć? Dzięki takim przedmiotom, jak strategie organizacji, etykieta menedżera, kierowanie ludźmi, czy zarządzanie projektami istotnie wzbogacisz swoje umiejętności komunikacyjne, zgłębisz techniki zarządcze, które przydadzą ci się podczas kierowania zespołami ludzkimi, a dzięki zgłębieniu wiedzy na temat zasad postępowania w sytuacjach zagrożenia, staniesz się cennym pracownikiem współczesnego rynku pracy.

Po ukończeniu kształcenia bez trudu zatrudnisz się służbach ochroniarskich i mundurowych, wojskowości, administracji rządowej i samorządowej, odpowiedzialnej za regulację zasad bezpieczeństwa wewnętrznego, a także prywatnych firmach i instytucjach państwowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia MENEDŻER BEZPIECZEŃSTWA - ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)