ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Studia w Trójmieście

zarządzanie zasobami ludzkimi

Odkryj studia zarządzanie zasobami ludzkimi w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie zasobami ludzkimi studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Odpowiednie podejście do człowieka w organizacji, zrozumienie zjawisk społecznych, wpływających na sposób działania ludzi w przedsiębiorstwach, umiejętność zareagowania w przypadku dezintegracji zespołu biznesowego to kompetencje, które nabędziesz dzięki kształceniu na zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Jest to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, która stanowi odpowiedź na dynamicznie zmieniające się tendencje w obrębie działalności ludzkiej w przedsiębiorstwach. Podczas kształcenia zdobędziesz umiejętności zarządcze, organizacyjne, a dzięki szerokiej wiedzy psychologicznej staniesz się cenionym mówcą motywacyjnym oraz osobą zdolną do właściwego gospodarowania zasobami ludzkimi.

Rozbudowany program kształcenia pozwoli ci na zdobycie dobrze płatnego i stabilnego zatrudnienia nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Staniesz się cenionym pracownikiem niemal wszystkich przedsiębiorstw międzynarodowych, zatrudnisz się w jednostkach doradczych i administracyjnych. Będziesz mógł również pomyśleć o rozpoczęciu własnej działalności, jeżeli jesteś przedsiębiorczy.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)