ANDRAGOGIKA Z DORADZTWEM ZAWODOWYM

ANDRAGOGIKA Z DORADZTWEM ZAWODOWYM

ANDRAGOGIKA Z DORADZTWEM ZAWODOWYM

Studia w Trójmieście

andragogika z doradztwem zawodowym

Odkryj studia andragogika z doradztwem zawodowym w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Andragogika z doradztwem zawodowym studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Andragogika z doradztwem zawodowym jest innowacyjną propozycją kształcenia, którą warto podjąć marząc o uzyskaniu wszechstronnych kwalifikacji, dotyczących przede wszystkim profesjonalnego doradztwa zawodowego. Dziś profesjonalne poradnictwo potrafi być ostatnią deską ratunku dla osób niezdecydowanych co do obrania przyszłej ścieżki kształcenia. Jeżeli chciałbyś stać się ekspertem właśnie w tym obszarze, nie wahaj się dłużej i aplikuj.

Warto podkreślić, że idealni kandydaci wyróżniają się ponadprzeciętną empatią, otwartością na drugiego człowieka i chęcią niesienia pomocy. Między innymi te predyspozycje będą rozwijane podczas całego procesu kształcenia. Ponadto poznasz specyfikę współczesnego rynku pracy, nauczysz się stosowania narzędzi badania predyspozycji zawodowych i interpretowania ich wyników, a także prowadzenia rozmów z klientami.

Ukończenie andragogiki z doradztwem zawodowym pozwoli ci na znalezienie zatrudnienia w działach personalnych, niektórych instytucjach samorządowych i rządowych, wybranych jednostkach administracyjnych oraz placówkach nastawionych na oferowanie usług z zakresu doradztwa zawodowego.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia ANDRAGOGIKA Z DORADZTWEM ZAWODOWYM

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)