CORPORATE FINANCE MANAGEMENT

CORPORATE FINANCE MANAGEMENT

CORPORATE FINANCE MANAGEMENT

Studia w Trójmieście

corporate finance management

Odkryj studia corporate finance management w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Corporate finance management studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Obecnie eksperci swobodnie orientujący się w środowisku finansowym międzynarodowych przedsiębiorstw, a dodatkowo biegle posługujący się najbardziej uniwersalnym językiem świata cieszą się stabilną pozycją zawodową i wysokimi zarobkami. Corporate finance management to propozycja kształcenia, dzięki której dołączysz do grona specjalistów prężnie rozwijającego się sektora zawodowego.

Przyszli kandydaci powinni swobodnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie, ponieważ program kształcenia będzie prowadzony właśnie po angielsku. Przykładowe przedmioty obecne w siatce kształcenia, to: business and financial strategy, investment manager, advanced corporate finance oraz mergers & acquisitions.

Absolwenci mogą liczyć na zatrudnienie w firmach współpracujących z kontrahentami zagranicznymi, księgowości, wybranych instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych. Po ukończeniu kształcenia będziesz mógł stać się niezależnym inwestorem lub właścicielem międzynarodowej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia CORPORATE FINANCE MANAGEMENT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)