IT PROJECT MANAGEMENT

Studia w Trójmieście

IT project management

Odkryj studia IT project management w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

It project management studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Chcesz poznać zasady zarządzania oraz nabyć umiejętności zastosowania ich w praktyce? Marzysz o projektowaniu własnych systemów informatycznych? Posiadasz wrodzone kompetencje zarządcze, a nowinki technologiczne nie stanowią dla ciebie tajemnicy? Twierdząca odpowiedź na te pytania powinna skłonić cię do aplikacji na IT project management.

Oto niektóre przedmioty, obecne w siatce kształcenia: agile methodologies, information and communication in IT projects, czy leadership in projects. Jako potencjalny kandydat powinieneś mieć świadomość, że językiem wykładowym jest angielski, dlatego biegłe posługiwanie się tym językiem w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym do odniesienia sukcesu edukacyjnego oraz w przyszłym życiu zawodowym.

Gdzie będziesz mógł pracować jako absolwent tak przyszłościowej propozycji kształcenia, jaką jest IT project management? Dzięki posiadanym kompetencjom edukacyjnym będziesz mógł pracować w jednostkach produkcyjnych, ośrodkach naukowo-badawczych, międzynarodowych przedsiębiorstwach informatycznych oraz własnej działalności gospodarczej. Jak sam widzisz, możliwości będzie wiele.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia IT PROJECT MANAGEMENT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)