PROJEKTOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH

PROJEKTOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH

PROJEKTOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH

Studia w Trójmieście

projektowanie gier komputerowych

Odkryj studia projektowanie gier komputerowych w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Projektowanie gier komputerowych studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Czy znasz kogoś, kto choćby raz w życiu nie miał do czynienia z grami wideo? W dzisiejszych czasach jest to dosyć mało prawdopodobne. Popularność gier komputerowych implikuje ogromne zapotrzebowanie na ich twórców, dlatego takie propozycje kształcenia, jak projektowanie gier komputerowych, okazują się niezwykle przyszłościowe i adekwatne do aktualnych trendów.

Wybierając tę ścieżkę edukacji, stawiasz na zdobycie szerokiego przygotowania praktycznego i teoretycznego, dzięki któremu będziesz gotów na stworzenie innowacyjnych projektów w postaci gier wideo lub przystąpisz do modyfikacji istniejących. Uprzednio zapoznasz się z niektórymi językami programowania, poznasz oprogramowanie do tworzenia grafiki oraz nauczysz się nawiązywania skutecznej współpracy ze specjalistami branży pokrewnych.

Osoby wykwalifikowane w kierunku projektowania gier komputerowych bez trudu znajdują zatrudnienie w międzynarodowych przedsiębiorstwach informatycznych, biurach projektowych, niejednokrotnie również decydują się na poprowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PROJEKTOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)