SYSTEMY MOBILNE

SYSTEMY MOBILNE

SYSTEMY MOBILNE

Studia w Trójmieście

systemy mobilne

Odkryj studia systemy mobilne w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Systemy mobilne studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Systemy mobilne to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, w głównej mierze oparta na stabilnych filarach nauk technicznych i ścisłych. Przyszli kandydaci powinni mieć świadomość rozbudowanego programu kształcenia, w którym zawarte będą przede wszystkim zagadnienia związane z tworzeniem i wykorzystywaniem platform programistycznych służących do rozwoju aplikacji dla systemów mobilnych.

Przedmioty, z którymi najprawdopodobniej spotkają się przyszli absolwenci systemów mobilnych, będą: technologie przetwarzania danych przestrzennych, systemy łączności mobilnej i bezprzewodowej, sieciowe technologie mobilne oraz technologie map cyfrowych. Dzięki nim w sposób gruntowny zaznajomisz się z tematyką systemów mobilnych i zostaniesz przygotowany do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Osoby posiadające dobrze ugruntowaną wiedzę i umiejętności z obszaru systemów mobilnych znajdą zatrudnienie na stanowisku inżyniera lub programisty aplikacji mobilnych, zwiążą przyszłość z tworzeniem oprogramowania systemowego lub rozpoczną karierę freelancera w wybranym obszarze.

Komentarze (0)