TOURISM AND HOTEL MANAGEMENT

TOURISM AND HOTEL MANAGEMENT

TOURISM AND HOTEL MANAGEMENT

Studia w Trójmieście

tourism and hotel management

Odkryj studia tourism and hotel management w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Tourism and hotel management studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Istnieje wiele czynników powodujących, że zapotrzebowanie na specjalistów wykwalifikowanych w zarządzaniu obiektami turystycznymi i hotelami nie maleje. Jednym z nich jest niewątpliwie dynamiczny rozwój branży turystycznej oraz zainteresowanie samych konsumentów korzystaniem z takich usług.

Tourism and hotel management to propozycja kształcenia, dzięki której zostaniesz wyposażony nie tylko w kompetencje typowe dla ekspertów branży turystycznej, ale również nauczysz się specjalistycznego słownictwa w języku angielskim. W trakcie kształcenia zapoznasz się z następującymi przedmiotami: business plan, management of hotel units oraz finance management in hospitality business.

Dzięki rozbudowanemu programowi kształcenia oraz faktowi, że językiem wykładowym jest angielski, absolwenci odnajdą się w pracy na arenie międzynarodowej. Jako jeden z nich zatrudnisz się w biurach podróży, ośrodkach wypoczynkowych, obejmiesz stanowisko specjalisty do spraw obsługi gości, menedżera hotelu lub restauracji, a także zyskasz możliwość założenia własnego obiektu turystycznego lub biura podróży.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia TOURISM AND HOTEL MANAGEMENT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)