ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I HOMESTAGING

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I HOMESTAGING

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I HOMESTAGING

Studia w Trójmieście

zarządzanie nieruchomościami i homestaging

Odkryj studia zarządzanie nieruchomościami i homestaging w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie nieruchomościami i homestaging studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Interesują cię tajniki zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi, a także biurami i obiektami handlowymi? Chciałbyś zdobyć kompetencje, ułatwiające podejmowanie decyzji inwestycyjnych na współczesnym rynku? Jesteś zainteresowany szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości? Jeżeli udzieliłeś twierdzących odpowiedzi, wybierz kształcenie na zarządzaniu nieruchomościami i homestaging.

Jest to propozycja kształcenia, w programie której znajdziesz następujące przedmioty: planowanie i ocena ekonomicznej efektywności inwestycji, stylizacja i sprzedaż nieruchomości, marketing na rynku nieruchomości oraz regulacje prawne na rynku nieruchomości. Uzyskane kompetencje zawodowe umożliwią ci zdobycie korzystnej pozycji zawodowej zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Na absolwentów będzie czekało zatrudnienie w firmach deweloperskich, prywatnych i publicznych instytucjach, zajmujących się gospodarowaniem majątkiem rzeczowym, spółdzielniach mieszkaniowych, wybranych jednostkach administracyjnych lub własnej działalności gospodarczej, jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą i dążącą do niezależności.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I HOMESTAGING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)