SMALL BUSINESS ECONOMICS AND MANAGEMENT

SMALL BUSINESS ECONOMICS AND MANAGEMENT

SMALL BUSINESS ECONOMICS AND MANAGEMENT

Studia w Trójmieście

small business economics and management

Odkryj studia small business economics and management w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Small business economics and management studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie jest tajemnicą, że połączenie praktycznego kształcenia, którego efekty znajdą szerokie zastosowanie na rynku międzynarodowym oraz specjalistycznego słownictwa branżowego w języku angielskim tworzy połączenie niemal idealne. Między innymi dlatego chętnych do rozpoczęcia kształcenia na propozycji, jaką jest small business economics and management nie brakuje.

Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą, posiadasz szerokie zdolności organizatorskie, a dziedziny ekonomiczne oraz zarządcze interesują cię szczególnie bardzo, to prawdopodobnie wkroczenie na tę ścieżkę kształcenia okaże się dobrym wyborem. Jako przyszły absolwent nauczysz się stosowania technik marketingowych w celu polepszania rezultatów sprzedażowych, nabędziesz podstawową wiedzę psychologiczną, która pozwoli ci na motywowanie pracowników, a szeroka orientacja w ekonomii okaże się niewątpliwym atutem dla przyszłych przedsiębiorców.

Absolwenci będą mogli liczyć na zatrudnienie w międzynarodowych przedsiębiorstwach różnego szczebla, zwiążą przyszłość z placówkami doradczymi lub postarają się o założenie własnej działalności.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia SMALL BUSINESS ECONOMICS AND MANAGEMENT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

Jednostka prowadząca

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 1,5 roku lub 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)