AUDYT I BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI Z ARCHIWISTYKĄ

AUDYT I BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI Z ARCHIWISTYKĄ

AUDYT I BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI Z ARCHIWISTYKĄ

Studia w Trójmieście

audyt i bezpieczeństwo informacji z archiwistyką

Odkryj studia audyt i bezpieczeństwo informacji z archiwistyką w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Audyt i bezpieczeństwo informacji z archiwistyką studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Marzysz o podjęciu pracy w komórkach kontroli? Jesteś urodzonym liderem dzięki posiadaniu dobrze rozwiniętych kompetencji interpersonalnych i charyzmy? Interesujesz się archiwistyką danych poufnych i informacji istotnych z administracyjnego punktu widzenia? Jeżeli tak, to wybierz audyt i bezpieczeństwo informacji z archiwistyką na ścieżkę swojego kształcenia.

Jako że audytorzy i osoby zajmujące się szeroko rozumianym bezpieczeństwem przechowywania informacji muszą posiadać szerokie kompetencje z obszaru różnych dziedzin, podczas kształcenia zdobędziesz interdyscyplinarną wiedzę, obejmującą strategię bezpieczeństwa narodowego, zarządzanie logistyczne w sytuacjach kryzysowych, czy postępowanie audytorskie i kontrolne.

Zatrudnienie znajdziesz w administracji publicznej w komórkach kontroli, urzędach pracy, archiwach państwowych, urzędach celnych, jednostkach wojskowych, firmach użyteczności publicznej, instytucjach finansowych oraz innych placówkach, nastawionych na ochronę informacji każdego rodzaju.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia AUDYT I BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI Z ARCHIWISTYKĄ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)