KRYMINALISTYKA ŚLEDCZA

KRYMINALISTYKA ŚLEDCZA

KRYMINALISTYKA ŚLEDCZA

Studia w Trójmieście

kryminalistyka śledcza

Odkryj studia kryminalistyka śledcza w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Kryminalistyka śledcza studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Interesuje cię przebieg śledztwa, które ma prowadzić do rozwiązania najtrudniejszych spraw kryminalnych? Z uwagą przyswajasz najnowsze informacje na temat najsłynniejszych przestępstw w historii? Jesteś urodzonym myślicielem, który bez trudu znajduje logiczne rozwiązania niemal każdej sytuacji? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, nie wahaj się dłużej i aplikuj na kryminalistykę śledczą!

Dzięki tej propozycji kształcenia rozwiniesz swoje kompetencje w kilku dziedzinach, jak psychologia, socjologia, czy kryminologia. Przyszli kryminalistycy śledczy uczą się przeprowadzania czynności operacyjno-rozpoznawczych oraz ekspertyz kryminalistycznych, dzięki którym możliwe jest rozpoznanie sprawców zbrodni, uczą się identyfikowania działalności przestępczej przy współpracy ze specjalistami dziedzin pokrewnych, a ponadto rozwijają zdolność do logicznego myślenia, która jest nieoceniona w perspektywie analizowania materiału dowodowego.

Absolwenci tej propozycji kształcenia z łatwością znajdują zatrudnienie w biurach i agencjach detektywistycznych, decydują się na założenie własnej, podejmują pracę w służbie więziennej oraz innych służbach mundurowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia KRYMINALISTYKA ŚLEDCZA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)