KRYMINALISTYKA Z DETEKTYWISTYKĄ

KRYMINALISTYKA Z DETEKTYWISTYKĄ

KRYMINALISTYKA Z DETEKTYWISTYKĄ

Studia w Trójmieście

kryminalistyka z detektywistyką

Odkryj studia kryminalistyka z detektywistyką w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Kryminalistyka z detektywistyką studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Kryminalistyka z detektywistyką jest innowacyjną propozycją kształcenia, która bez trudu znajduje wspólny mianownik dla interdyscyplinarnych zagadnień kryminalistycznych oraz detektywistycznych, które skupiają się głównie wokół dziedzin społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem psychologii i socjologii. Wybierz kryminalistykę z detektywistyką, jeżeli uważasz, że odnajdziesz się w interesującym i niejednokrotnie niebezpiecznym obszarze rozwiązywania spraw kryminalnych.

Program kształcenia będzie obejmował między innymi takie przedmioty, jak: prawne uregulowania usług detektywistycznych, metodykę kryminalistyczną, czynności operacyjno-rozpoznawcze, a także analizę logiczną w działaniach dochodzeniowo-śledczych. Dzięki nim nie tylko wzbogacisz posiadane kompetencje interpersonalne o cenne umiejętności komunikacyjne, rozwiniesz umiejętność logicznego myślenia i sprawnego podejmowania decyzji, ale również poznasz metodykę działania kryminalistyków.

Zatrudnienia będziesz mógł poszukać w biurach detektywistycznych, sektorze bankowym i skarbowym, służbach dochodzeniowo-śledczych, laboratoriach kryminalistycznych lub służbach mundurowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia KRYMINALISTYKA Z DETEKTYWISTYKĄ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)