NEUROPSYCHOLOGIA

Studia w Trójmieście

neuropsychologia

Odkryj studia neuropsychologia w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Neuropsychologia studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie od dziś wiadomo, że sfera somatyczna i psychologiczna nieustannie na siebie oddziałują. Neuropsychologia jest interdyscyplinarną dziedziną kształcenia, której spektrum zainteresowania obejmuje nauki społeczne oraz biologiczne, ze szczególnym uwzględnieniem neurologii. Pamiętaj, że program nauki prawdopodobnie będzie rozbudowany, dzięki czemu posiądziesz rozległą wiedzę i umiejętności.

Jeżeli podejmiesz neuropsychologię, poznasz podstawy teoretyczne powstawania ludzkich emocji i procesów psychologicznych, a także zgłębisz budowę układu nerwowego oraz mózgu, aby dowiedzieć się o działaniu poszczególnych neuroprzekaźników. Zrozumiesz istotne powiązania między dysfunkcjami neurologicznymi a zaburzeniami poznawczymi i psychicznymi u ludzi.

Absolwentów neuropsychologii czeka wiele różnorodnych możliwości zawodowych, począwszy od placówek diagnostycznych, przez centra rehabilitacyjne i jednostki doradcze, na prywatnych gabinetach psychologicznych skończywszy. Jak sam widzisz zakres możliwości jest na tyle szeroki, że zdołasz wybrać idealną propozycję dla siebie.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia NEUROPSYCHOLOGIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)