PEDAGOGIKA KULTURALNO-OŚWIATOWA

PEDAGOGIKA KULTURALNO-OŚWIATOWA

PEDAGOGIKA KULTURALNO-OŚWIATOWA

Studia w Trójmieście

pedagogika kulturalno-oświatowa

Odkryj studia pedagogika kulturalno-oświatowa w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Pedagogika kulturalno-oświatowa studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie od dziś wiadomo, że środowisko wychowawcze ma niebagatelny wpływ na całokształt rozwoju człowieka na każdym etapie życia. Stworzenie sprzyjających warunków pozwala wydobyć z jednostki pełnię jej możliwości oraz umożliwić jej dobry start w przyszłość. Ośrodki kulturowe oraz związane z oświatą to jedne z obszarów wywierających wpływ na kształcenie człowieka.

Pedagogika kulturalno-oświatowa jest propozycją kształcenia, dzięki której posiądziesz szeroką wiedzę o rozwoju psychoemocjonalnym dziecka i człowieka dorosłego, zrozumiesz wzajemne oddziaływania środowiskowe, a przede wszystkim w sposób dogłębny poznasz istotę obecności placówek kulturalno-oświatowych w życiu człowieka.

Po ukończeniu kształcenia bez trudu znajdziesz zatrudnienie w takich placówkach oświatowych, jak żłobki, przedszkola, szkoły, świetlice środowiskowe, domy dziecka, domy pomocy społecznej. Pomyślisz o podjęciu pracy w ośrodkach kulturalnych, jak teatry, domy kultury, opery, muzea. Będziesz mógł również rozpocząć karierę naukową w ośrodkach badawczo-rozwojowych lub uczelniach wyższych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PEDAGOGIKA KULTURALNO-OŚWIATOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)