PEDAGOGIKA PRACY I POLITYKA PERSONALNA

PEDAGOGIKA PRACY I POLITYKA PERSONALNA

PEDAGOGIKA PRACY I POLITYKA PERSONALNA

Studia w Trójmieście

pedagogika pracy i polityka personalna

Odkryj studia pedagogika pracy i polityka personalna w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Pedagogika pracy i polityka personalna studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Pedagogika pracy i polityka personalna jest interdyscyplinarną propozycją kształcenia, która powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby dzisiejszego rynku pracy oraz zainteresowanie przyszłych kandydatów, marzących o związaniu przyszłości z pracą pedagogiczną, ukierunkowaną na pomoc ludziom niezdecydowanym co do obrania właściwej dla siebie drogi zawodowej.

Zanim rozpoczniesz kształcenie upewnij się, że posiadasz kompetencje interpersonalne, cenione w tym obszarze zawodowym i edukacyjnym. Są nimi na przykład: empatia, wyrozumiałość, cierpliwość i miłe usposobienie. Jeżeli właśnie te cechy cię wyróżniają, a dodatkowo marzysz o zdobyciu cenionych kwalifikacji zawodowych, nie wahaj się dłużej i wkrocz na tę ścieżkę kształcenia!

Zatrudnienia poszukasz w centrach kształcenia ustawicznego, wybranych jednostkach administracyjnych i placówkach oświatowych, rozważysz podjęcie pracy w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, instytucjach doradztwa personalnego lub w działach kadr państwowych i prywatnych firm.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PEDAGOGIKA PRACY I POLITYKA PERSONALNA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)