PEDAGOGIKA PRACY Z BHP

PEDAGOGIKA PRACY Z BHP

PEDAGOGIKA PRACY Z BHP

Studia w Trójmieście

pedagogika pracy z BHP

Odkryj studia pedagogika pracy z BHP w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Pedagogika pracy z bhp studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Coraz częściej słyszymy, że różne środowiska zawodowe nie są przyjazne swoim pracownikom lub co gorsza, nie przestrzegane są ściśle określone zasady bezpieczeństwa. Pedagogika pracy z bhp jest propozycją kształcenia, dzięki której nabędziesz profesjonalną wiedzę oraz praktyczne umiejętności związane przede wszystkim z dziedzinami pedagogicznymi, psychologicznymi oraz związanymi z zasadami bhp.

Dzięki takim przedmiotom, jak między innymi: metodyka szkolenia z BHP, czynniki niebezpieczne i szkodliwe w środowisku pracy, dydaktyka bezpieczeństwa w szkołach i zakładach pracy, a także diagnoza i analiza zagrożeń, staniesz się wykwalifikowanym pracownikiem, który bez trudu znajdzie stabilne i dobrze płatne zatrudnienie na współczesnym rynku pracy.

Osoby, które ukończą pedagogikę pracy z BHP będą mogły pomyśleć o zatrudnieniu w placówkach konsultingowych i doradczych, obejmą stanowisko specjalisty do spraw BHP, zostaną szkoleniowcami uprawnionymi do przeprowadzania szkoleń BHP w przedsiębiorstwach lub zwiążą przyszłość z działalnością edukacyjną w placówkach oświatowych oraz uczelniach wyższych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PEDAGOGIKA PRACY Z BHP

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)