APLIKACJE INTERNETOWE I MOBILNE

APLIKACJE INTERNETOWE I MOBILNE

APLIKACJE INTERNETOWE I MOBILNE

Studia w Trójmieście

aplikacje internetowe i mobilne

Odkryj studia aplikacje internetowe i mobilne w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Aplikacje internetowe i mobilne studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Żyjemy w czasach dynamicznego rozwoju branży technologicznej i informatycznej, co znajduje odzwierciedlenie w tworzeniu coraz to nowego oprogramowania. Aplikacje internetowe i mobilne to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, skrojona na miarę zainteresowań osób zorientowanych na zgłębianie tajników dziedzin technicznych, szczególnie w obszarze programowania.

Podczas edukacji znacząco pogłębisz świadomość istoty aplikacji, uprzednio poznając sposób ich pisania i wdrażania do użytku. Nauczysz się kodowania w kilku najważniejszych językach, rozwiniesz umiejętność logicznego myślenia, a dzięki kompetencjom interpersonalnym będziesz gotów do nawiązania współpracy ze specjalistami dziedzin pokrewnych.

Osoby, które ukończyły kształcenie na aplikacjach internetowych i mobilnych, mogą poszukać zatrudnienia na stanowisku programisty, twórcy stron internetowych, graficznego zaplecza gier i multimediów, projektanta baz danych, a także twórcy aplikacji internetowych i mobilnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia APLIKACJE INTERNETOWE I MOBILNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Morski w Gdyni

Uniwersytet Morski w Gdyni

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: stacjonarne

Specjalności na kierunku informatyka

Komentarze (0)