APLIKACJE INTERNETU RZECZY

APLIKACJE INTERNETU RZECZY

APLIKACJE INTERNETU RZECZY

Studia w Trójmieście

aplikacje internetu rzeczy

Odkryj studia aplikacje internetu rzeczy w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Aplikacje internetu rzeczy studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Aplikacje internetu rzeczy to propozycja kształcenia, dzięki której nabędziesz szereg praktycznych umiejętności cenionych na współczesnym rynku pracy. Interesuje cię postęp technologiczny? Z uwagą śledzisz doniesienia o powstaniu kolejnych technicznych nowinek? Jesteś osobą uzdolnioną w obszarze dziedzin technicznych? Odpowiadając twierdząco dajesz sobie doskonały pretekst do rozpoczęcia kształcenia w tym obszarze!

Czego się nauczysz, jeżeli podejmiesz kształcenie na aplikacji internetu rzeczy? Poznasz dziedziny zastosowania nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych i informatycznych, nauczysz się wybranych języków programowania oraz wdrażania aplikacji internetu rzeczy.

Absolwenci dysponują wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na podjęcie zatrudnienia w innowacyjnych przedsiębiorstwach, działających w warunkach elektronicznej gospodarki. Zatrudnisz się w firmach konsultingowych, firmach informatycznych, niektórych jednostkach administracji państwowej lub rozważysz rozpoczęcie własnej działalności.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia APLIKACJE INTERNETU RZECZY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Morski w Gdyni

Uniwersytet Morski w Gdyni

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: stacjonarne

Specjalności na kierunku informatyka

Komentarze (0)