E-ADMINISTRACJA

E-ADMINISTRACJA

E-ADMINISTRACJA

Studia w Rzeszowie

e-administracja

 

Odkryj studia e-administracja w Rzeszowie i sprawdź gdzie możesz studiować 

E-administracja studiaRzeszów - specjalność / ścieżka kształcenia

E-administracja to propozycja kształcenia, która odpowiada na zapotrzebowania współczesnego rynku pracy. Nawet praca urzędnicza przechodzi teraz ze sfery papierowej na elektroniczną, a wszystko za sprawą narastającego postępu technologicznego.

W życiu zawodowym będziesz miał/a okazję wykorzystywać narzędzia informatyczne i nowoczesne technologie w funkcjonowaniu administracji elektronicznej. Zdobywana wiedza i umiejętności umożliwiają absolwentom wykonywanie pracy na stanowiskach wiążących się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych w zakresie elektronicznego obiegu dokumentacji, komunikacji elektronicznej, usług administracji on-line.

Plan zajęć pełen jest takich przedmiotów jak: rozwój społeczeństwa informacyjnego w Polsce, bezpieczeństwo informacji w administracji elektronicznej, nowoczesne technologie informatyczne  i systemy informatyczne  w administracji, elektroniczne platformy usług administracji publicznej, elektroniczny system komunikacji w postępowaniu administracyjnym, usługi administracji on-line.

Zobacz, na jakich uczelniach w Rzeszowie jest specjalność / ścieżka kształcenia E-ADMINISTRACJA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)