Na liście wyników wyszukiwania znajdują się wszystkie polskie uczelnie publiczne (państwowe) oraz promowane uczelnie niepubliczne (prywatne).
Kolejność profili partnerów w wynikach wyszukiwania zależy od określonych czynników. Więcej informacji o pozycjonowaniu znajdziesz w Regulaminie dostępnym tutaj
Studia na kierunku administracja w Rzeszowie możesz podjąć na 1 uczelni publicznej oraz 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym.
Profil tego partnera wyświetla się wyżej w wynikach wyszukiwania, ponieważ partner wykupił dodatkową, płatną usługę w otouczelnie.pl polegającą na pozycjonowaniu partnera w wynikach wyszukiwania.
30.01.2025
Administracja studia - Rzeszów
Administracja w Rzeszowie to 3-letnie studia I stopnia (licencjackie) oraz 2-letnie studia II stopnia (magisterskie), których program oferuje 23 różne specjalności. Studia przygotowują do wykonywania zawodu między innymi specjalisty administracji publicznej. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu publicznego prawa gospodarczego czy finansów publicznych.
Studia na kierunku administracja w Rzeszowie
Rok akademicki
2025/2026
Forma studiów
stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów
studia I i II stopnia
Czas trwania
3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)
Opis kierunku
Administracja to interdyscyplinarny kierunek studiów, który pozwala na rozwój na wielu płaszczyznach zawodowych. W trakcie studiów studenci uczą się tego jak funkcjonuje system administracji publicznej i rynkowej, a także zdobywają wiedzę z zakresu prawa. Poza wiedzą nabywają także kompetencje miękkie, które w przyszłości wykorzystywane będą do porozumiewania się z klientami. W planie zajęciowym studenci mogą spodziewać się takich przedmiotów jak np.: historia doktryn polityczno-prawnych, kontrola administracji czy podstawy prawa cywilnego.
Absolwenci kierunku administracja posiadają możliwości rozwoju kariery w różnych dziedzinach zawodowych. Po ukończeniu studiów, mogą dążyć do zatrudnienia na stanowiskach takich jak administrator danych, specjalista ds. zasobów ludzkich lub urzędnik. Odnajdą się w różnych środowiskach zawodowych, włączając w to firmy konsultingowe, instytucje rządowe, organizacje pozarządowe oraz sektor prywatny. Mogą również rozwijać swoje umiejętności w obszarach specjalizacji, takich jak zasoby ludzkie, public relations, finanse czy działalność społeczna. Dodatkowo, zdobyta na tym kierunku wiedza otwiera drzwi do ścieżek zawodowych związanych z marketingiem i zarządzaniem.
Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku administracja w Rzeszowie rozpocznie się 26 maja 2025 r. i potrwa do 6 sierpnia 2025 r. | Administracja Rzeszów - terminy rekrutacji >
Studia na kierunku administracja w Rzeszowie można podjąć na 3 uczelniach w formie stacjonarnej (dziennej) lub niestacjonarnej (zaocznej). Ceny na administracji w Rzeszowie w 2024/2025 r. wahały się od 4200 do 6300 zł za pierwszy rok studiów.
Gdzie studiować kierunek administracja w Rzeszowie
Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek administracja w Rzeszowie
W procesie rekrutacji na studia w Rzeszowie na kierunku administracja w roku akademickim 2025/2026 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: język polski, historia, geografia, język obcy, wiedza o społeczeństwie. | administracja Rzeszów - przedmioty maturalne
Jak wygląda rekrutacja na kierunek Administracja w Rzeszowie? Biletem wstępu na studia jest, wszystkim dobrze znany, konkurs świadectw. Aby realnie myśleć o studiowaniu należy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami z takich przedmiotów jak: historia, geografia, wiedza o społeczeństwie, język polski.
Warto jednak sprawdzać dokładne kryteria kwalifikacyjne, gdyż mogą one ulegać zmianom, bądź różnić się w zależności od konkretnej uczelni. Wymagania na kierunek Administracja w Rzeszowie są dość szerokie, aby w trakcie nauki poradzić sobie z nie najkrótszą listą przedmiotów, na której znajdują się, między innymi: konstytucyjny system organów państwowych, postępowanie administracyjne, finanse publiczne i prawo finansowe, kontrola administracji, techniki organizatorskie i decyzyjne, logika, zarządzanie funduszami europejskimi.
*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.
Jak wyglądają studia na kierunku administracja w Rzeszowie
Studia na kierunku administracja w Rzeszowie realizowane są w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia licencjackie, które trwają trzy lata. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające od półtora roku do dwóch lat.
Uczelnie w Rzeszowie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku.
Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.
Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności
Program studiów i przedmioty
Administracja jest kierunkiem należącym do obszaru kształcenia w zakresie nauk społecznych, a treści nauczania koncentrują się na podstawowych zagadnieniach z dziedziny nauk prawno- administracyjnych, ekonomicznych, jak również innych wybranych nauk społecznych. W toku kształcenia studenci realizują między innymi takie przedmioty jak:
prawo konstytucyjne
pozyskiwanie środków UE
negocjacje w administracji
finanse publiczne i prawo finansowe
publiczne prawo gospodarcze
Nabywane umiejętności
Jako że Administracja należy do wąskiego grona niezwykle przyszłościowych kierunków interdyscyplinarnych, jako student będziesz miał niepowtarzalną okazję do przyswojenia dobrze zaprezentowanych wiadomości z zakresu prawa, ekonomii, gospodarki, a także politycznych uwarunkowań istniejących przepisów.
Studenci Administracji będą mogli liczyć na zdobycie kompleksowej wiedzy, umożliwiającej podjęcie pracy w niemal wszystkich placówkach bezpośrednio związanych z szeroko pojętą administracją. Aplikacja na uczelnie w Rzeszowie nierozerwalnie wiąże się z ogromnymi możliwościami i szansami, dzięki którym każdy z absolwentów odnajdzie swoje miejsce na współczesnym rynku pracy.
Administracja jest kierunkiem, który przyciąga kandydatów chcących zdobyć wykształcenie praktyczne, którego największym atutem jest umiejętność poruszania się po przestrzeni tekstów prawnych oraz ich interpretacji, jak również posługiwania się dostępnymi środkami informacji i techniki biurowej oraz organizowania i kierowania niewielkimi zespołami. Poza tym, osoby wybierające ten kierunek coraz częściej otrzymują szeroką paletę specjalności, dzięki którym mogą rozwijać się w danym obszarze, na przykład zagadnień dotyczących funkcjonowania administracji publicznej, administracji celnej i skarbowej czy finansów publicznych.
Absolwenci studiów licencjackich lub magisterskich (dowolnego kierunku studiów) mogą uzupełnić lub zdobyć nowe kwalifikacje uczęszczając na studia podyplomowe z zakresu prawa i administracji. Są to zazwyczaj studia płatne, które trawją od 2 do 4 semestrów.
Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Administracja w Rzeszowie? Kierunki studiów w Rzeszowie zostały stworzone po to, aby wykształcić grupę kompetentnych fachowców wybranej dziedziny, zdolnych do podjęcia pracy w zawodzie oraz wywiązywania się z wszystkich narzuconych obowiązków. Dlatego jedno jest pewne – jako absolwent Administracji będziesz mógł liczyć na zatrudnienie, które sprosta twoim wymaganiom.
Każdy z absolwentów znajdzie zatrudnienie w administracji rządowej i samorządowej, co może stanowić zarówno doskonały pierwszy krok na drodze rozwoju zawodowego, jak i stabilne zatrudnienie na znacznie dłuższy czasu.
Praca w firmach doradczych oraz firmach konsultingowych będzie doskonała dla tych, którzy cenią sobie nieustanny kontakt z drugim człowiekiem i nie boją się nawet najbardziej wymagających klientów.
Ponadto, jeżeli zdecydujesz się na podjęcie Administracji w Rzeszowie, bez większego trudu znajdziesz zatrudnienie w organizacjach międzynarodowych, organizacjach pozarządowych, a także uczelniach wyższych w roli wykładowcy kierunku swojego zainteresowania.
Ile zarabia się po administracji?
Absolwenci studiów na kierunku Administracja wyróżniają się wiedzą, umiejętnościami oraz kompetencjami społecznymi, które razem stanowią mocną podstawę do swobodnego poruszania się po rynku pracy. Można ich spotkać między innymi w: administracji państwowej i samorządowej, firmach ubezpieczeniowych, bankach, urzędach i agencjach celnych, urzędach skarbowych, firmach HR, firmach doradztwa podatkowego, turystyce, agencjach nieruchomości. Ponadto, posiadają wykształcenie, na mocy którego mogą rozpocząć indywidualną działalność gospodarczą. A jak prezentują się ich zarobki?
Średnie zarobki absolwentów Administracji w 2024 roku:
referent w administracji państwowej – 4900 złotych
specjalista administracji publicznej – 4600 złotych
specjalista ds. administracyjnych – 4800 złotych
specjalista do spraw zamówień publicznych – 5200 złotych
kierownik do spraw administracyjnych – 5800 złotych
Jak wygląda rekrutacja na administrację w Rzeszowie
Administracja - rekrutacja na uczelniach w Rzeszowie:
Kandydaci na studia w Rzeszowie, którzy wybrali Administrację mogą ją studiować między innymi w uczelni publicznej. Jest nią Uniwersytet Rzeszowski, będący największą uczelnią w tym regionie kraju.
Jakie uczelnie publiczne (państwowe) w Rzeszowie oferują kierunek administracja
Drugą możliwością, z której mogą skorzystać kandydaci jest oferta uczelni niepublicznej. Gwarantuje one pozyskanie wszechstronnego i praktycznego wykształcenia, ale warto pamiętać o tym, że kształcenie – niezależnie od formy odbywania zajęć – jest odpłatne.
Jakie uczelnie niepubliczne (prywatne) w Rzeszowie oferują kierunek administracja
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych "Varsovia" (filia w Rzeszowie)
Studia stacjonarne na kierunku administracja w uczelniach publicznych są bezpłatne. Z kolei za naukę w uczelniach niepublicznych oraz na studiach niestacjonarnych w uczelniach publicznych będziemy musieli zapłacić. Ile kosztują studia na kierunku administracja w Rzeszowie? Ceny w 2024 roku wahały się od 4200 zł do 6300 zł za pierwszy rok studiów.
Administrację w Rzeszowie można studiować stacjonarnie lub niestacjonarnie na jednej uczelni publicznej – na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Studia stacjonarne lub niestacjonarne na administracji oferują także dwie prywatne rzeszowsie uczelnie – WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa i Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Rzeszowie).
Gdzie studiować administrację bezpłatnie w Rzeszowie
Bezpłatne studia na kierunku administracja można rozpocząć tylko w ramach studiów stacjonarnych na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Gdzie studiować administrację niestacjonarnie w Rzeszowie
Niestacjonarne studia na kierunku administracja znaleźć można w ofercie trzech rzeszowskich szkół wyższych: na Uniwersytecie Rzeszowskim, Collegium Humanum - Szkole Głównej Menedżerskiej (filia w Rzeszowie)oraz w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Studia niestacjonarne są płatne w każdej z wymienionych uczelni.
Ile kosztują studia niestacjonarne na administracji w Rzeszowie
Studia niestacjonarne na kierunku administracja są płatne we wszystkich szkołach wyższych w Rzeszowie, a cena za jeden rok akademicki wynosi od 3800 zł do 5700 zł. | ceny - administracja Rzeszów >
Czy są studia niestacjonarne bezpłatne
Niestety w Rzeszowie niestacjonarne studia na administracji są płatne w każdej szkole wyższej. Bezpłatną naukę na tym kierunku można podjąć tylko w ramach studiów stacjonarnych w jednej uczelni publicznej – na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Czy na studiach niestacjonarnych są różnice w programie nauczania
W programie studiów niestacjonarnych na administracji znajdują się przedmioty zbliżone do tych, które znajdują się w programie studiów stacjonarnych na tym kierunku. Studenci administracji zgłębiają różnorodne zagadnienia w zakresie m.in. finansów i rachunkowości, ekonomii, prawa, socjologii czy zarządzania. W trakcie zajęć uczestnicy poznają np. strukturę systemu administracyjnego w Polsce, znaczenie pojęć prawnych czy sposoby pozyskiwania dofinansowania zewnętrznego i prowadzenia uporządkowanej dokumentacji przedsiębiorstwa.
Studia stacjonarne skierowane są do osób, którym zależy na systematycznej nauce pod opieką doświadczonych ekspertów. Program studiów stacjonarnych realizowany jest zazwyczaj od poniedziałku do piątku, najczęściej w godzinach porannych i popołudniowych. Stacjonarna nauka na uczelniach publicznych jest bezpłatna – za prywatne studia stacjonarne należy zazwyczaj zapłacić.
Niestacjonarni studenci spotykają się zaocznie (w weekendy co dwa tygodnie) lub wieczorowo, dzięki czemu mogą oni np. podjąć pracę na pełnym etacie lub czas wolny poświęcić sprawom prywatnym. Studia niestacjonarne są płatne w większości szkół wyższych w Polsce.
Jakie przedmioty są potrzebne na administrację w Rzeszowie
Rekrutacja na studia stacjonarne na uczelniach publicznych odbywa się na podstawie konkursu świadectw. Kandydaci na kierunek administracja w Rzeszowie wśród przedmiotów maturalnych powinni uwzględnić np.:historię, język obcy, geografię, język polski czy wiedzę o społeczeństwie.
Uczelnie niepubliczne zazwyczaj przyjmują kandydatów na studia na podstawie kolejności zgłoszeń – niektóre szkoły wyższe mogą jednak prowadzić rekrutację w oparciu o wyniki egzaminów maturalnych.
Kandydaci na studia stacjonarne na Uniwersytet Rzeszowski przyjmowani są na podstawie konkursu świadectw. Rekrutacja na kierunek administracja uwzględnia wyniki z takich przedmiotów maturalnych jak m.in.:język obcy, geografia, historia, język polski czy wiedza o społeczeństwie.
Studia na administracji realizowane są w ramach trzyletnich studiów I stopnia (licencjackich) lub dwuletnich studiów II stopnia (magisterskich). Łącznie oba etapy studiów trwają 5 lat, czyli 10 semestrów.
Ile punktów na administrację na UR
Niestety Uniwersytet Rzeszowski nie opublikował jeszcze minimalnego progu punktowego na studia na kierunku administrację na rok 2023/2024.
Jaki tytuł po studiach na adminsitracji w Rzeszowie
Absolwenci studiów I stopnia na kierunku administracja otrzymują tytuł licencjata. Absolwenci studiów II stopnia dostają dyplom magistra.
Jakie są specjalności na administracji w Rzeszowie
Administracja w Rzeszowie oferuje studentom możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie kilkunastu specjalności, które poświęcone są różnorodnym aspektom tej dziedziny. Wśród nich znajdują się m.in.: administracja celna i skarbowa; finanse i rachunkowość; administracja publiczna; organizacja pracy socjalnej i resocjalizacja; e-administracja; administrowanie firmą; zarządzanie zasobami ludzkimi; administracja bezpieczeństwa wewnętrznego.
Absolwenci administracji, w zależności od wybranej specjalności, przygotowani są m.in. do: stosowania nowoczesnych technologii w administracji publicznej i prywatnej; zarządzania pracą zespołu; prowadzenia dokumentacji finansowej przedsiębiorstw; zapewniania bezpieczeństwa informacjom w sieci; prowadzenia działalności gospodarczej lub związanej z poradnictwem.
Jakie studia trzeba skończyć, żeby zostać pracownikiem biurowym
Pracownicy biurowi powinni umiejętnie organizować swoją pracę, a także rozumieć funkcjonowanie polskiego systemu prawno-administracyjnego. Na studiach na kierunku administracja studenci szkolą się w zakresie m.in. przygotowywania wniosków, stosowania skutecznych technik mediacji i negocjacji czy prowadzenia działań doradczych.
Czy trudno jest na studiach na administracji w Rzeszowie
Studenci administracji powinni interesować się w szczególności zagadnieniami m.in. prawnymi, ekonomicznymi oraz gospodarczymi. W programie kierunku znajdują się przedmioty poświęcone np. statystyce, polskiemu i europejskiemu prawu administracyjnemu, zasadom prowadzenia działalności gospodarczej czy sposobom analizowania i interpretowania złożonych zjawisk społeczno-ekonomicznych. Kandydaci na ten kierunek powinni wyróżniać się zdolnościami analitycznymi, umiejętnościami matematycznymi i dobrą pamięcią. Ponadto administracja wymaga od studentów komunikatywności.
Kim mogę być po administracji
Absolwenci administracji przygotowani są do pracy zarówno w publicznym, jak i prywatnym sektorze rynku gospodarczego, dzięki czemu mogą aplikować na takie stanowiska jak np.:doradca, księgowy, pracownik biurowy, administrator danych, sekretarz, mediator, dyplomata, doradca podatkowy czy polityk.
Ile się zarabia po administracji
Absolwenci administracji mogą liczyć na stabilne zatrudnienie – zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku gospodarczym. Wysokość wynagrodzenia, którego może spodziewać się absolwent administracji zależna jest często od zakresu pełnionych obowiązków oraz miejsca zatrudnienia.
Średnie zarobki absolwentów Administracji w 2023 roku:
referent w administracji państwowej – 2980 złotych
specjalista administracji publicznej – 3600 złotych
specjalista ds. administracyjnych – 3700 złotych
specjalista do spraw zamówień publicznych – 4500 złotych
kierownik do spraw administracyjnych – 5000 złotych
Czy warto studiować zarządzanie w Rzeszowie
Studia na administracji pomagają studentom zdobyć wiedzę oraz umiejętności w zakresie różnorodnych aspektów m.in. ekonomicznych, prawnych, rachunkowych, gospodarczych czy społecznych współczesnego systemu administracyjnego, który funkcjonuje w Polsce i w Europie. Absolwenci administracji wyróżniają się np. komunikatywnością, umiejętnością organizacji pracy, znajomością języka obcego czy zdolnościami analitycznymi.
Kompetencje absolwentów tego kierunku cenione są m.in. wL jednostkach administracji publicznej; firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych; korporacjach międzynarodowych; instytucjach oświatowych; ośrodkach pomocy społecznej; Wymiarze Prawa; firmach konsultingowych czy organizacjach pozarządowych.
Terminy rekrutacji mogą się różnić w zależności od wybranego kierunku. Uczelnie mogą prowadzić także dodatkowe nabory, które z reguły trwają do 30 września lub 15 października.
Szczegółowe informacje znajdziesz klikając powyższy przycisk "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek.
Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat
rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni
klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec
zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie
prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Szczegółowe informacje na temat limitów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Szczegółowe informacje na temat progów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Szczegółowe informacje na temat wymagań rekrutacyjnych należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Jakie opinie mają studia na kierunku Administracja w Rzeszowie
Będąc kandydatem na studia warto zadawać jak najwięcej pytań, a najważniejszym powinno być: Jakie ma kierunek Administracja w Rzeszowie opinie?
Sylwia, studentka pierwszego roku Administracji w Rzeszowie, mówi:
„Zawsze mnie jakoś ciągnęło do przepisów, zasad, organizacji, zarządzania, porządkowania dokumentów. Do tego, interesuję się socjologią i polityką. Kierunek studiów mógł być tylko jeden – Administracja. Podobnie jak miasto studiów mogło być tylko jedno – Rzeszów, czyli najfajniejsze miejsce na świecie.”
Według danych statystyczny co piąty mieszkaniec Rzeszowa jest studentem! To znaczy, że uczelnie w Rzeszowie wybiera wielu młodych ludzi — to zdecydowanie świadczy o ich poziomie. W mieście funkcjonuje 5 szkół wyższych, w tym 2. publiczne: Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska.
Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują rzeszowskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.
Przez ciągłe rozjazdy w pracy musiałem poszukać alternatywy dla tradycyjnych studiów magisterskich. Ostatecznie zacząłem realizować studia z administracji znalezione na stronie WSKZ. Taka forma studiowania jest dla mnie bardzo wygodna. Sam układam sobie harmongoram zajęć w moim panelu, polecam.
ul. Sucharskiego 2,,
35-225 Rzeszówhttps://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=wsiz+rzeszowhttps://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/dadcc-wsiz-rzeszow.jpgWyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
ul. C. K. Norwida 25,
50-375 Wrocławhttps://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJj3J0mSvoD0cRDoRZ5UArqfEhttps://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/82a14-uniwersytet-przyrodniczy-wr.jpgUniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu