LEAN LOGISTICS

Studia w Katowicach

lean logistics

 

Odkryj studia lean logistics w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Lean logistics studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie od dziś wiadomo, że branża logistyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się, dlatego perspektywy zawodowe dla jej absolwentów są ponadprzeciętnie szerokie. Lean logistics to propozycja kształcenia skrojona na miarę potrzeb osób zainteresowanych dziedzinami zarządczymi, organizatorskimi oraz biegle posługującymi się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Wybierając lean logistics, wybierasz gruntowne przygotowanie merytoryczne, poparte doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi w trakcie zajęć praktycznych, dzięki którym nauczysz się technik optymalizacji procesów logistycznych, zrozumiesz powiązania pomiędzy logistyką, transportem a ekonomią, a ponadto rozwiniesz kompetencje interpersonalne w celu lepszego zrozumienia potrzeb przyszłych klientów.

Po ukończeniu kształcenia na lean logistics będziesz mógł pracować jako kierownik działu zaopatrzenia, koordynator procesów logistycznych, menedżer do spraw kontroli jakości logistyki lub właściciel logistycznej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia LEAN LOGISTICS

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)