MENEDŻER TSL

Studia w Katowicach

menedżer TSL

 

Odkryj studia menedżer TSL w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Menedżer tsl studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Posiadasz doskonałe umiejętności planowania i organizacji, które chciałbyś dalej kształcić? Interesujesz się zjawiskami gospodarczymi, mającymi wpływ na jej globalny rozwój? Chciałbyś się kształcić w obszarach logistycznych? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, wybierz kształcenie na propozycji, jaką jest menedżer TSL.

Zanim pomyślisz o kształtowaniu ścieżki swojej przyszłej kariery zawodowej, zapoznasz się z zagadnieniami programowymi, dzięki którym nauczysz się wykorzystywania nowoczesnych koncepcji logistyki i spedycji w praktyce, posiądziesz wiedzę na temat globalnego obszaru działania branży TSL, pogłębisz posiadane kompetencje organizatorskie i zarządcze, a ponadto poszerzysz umiejętności społeczne.

Menedżerowie TSL bez trudu podejmują pracę w działach logistyki i spedycji międzynarodowych przedsiębiorstw, wiążą przyszłość ze stanowiskiem menedżera do spraw dostaw i dystrybucji, mogą pomyśleć o założeniu własnej działalności gospodarczej lub zatrudnieniu w firmach zajmujących się koordynacją transportu ładunków.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia MENEDŻER TSL

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)