PROGRAMISTA PYTHON

Studia w Katowicach

programista python

 

Odkryj studia programista python w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Programista python studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Python jest obecnie jednym z najczęściej używanych, a zatem i uniwersalnych języków programowania, które pozwalają na tworzenie oprogramowania, gier komputerowych, aplikacji, multimediów, czy wszelkiego rodzaju aplikacji na urządzenia przenośne. Jeżeli chciałbyś w sposób profesjonalny poznać ten język programowania, wybierz kształcenie na programiście python.

Dzięki takim przedmiotom, jak między innymi: instalacja i konfiguracja środowiska, wprowadzenie do programowania, wstęp do uczenia maszynowego, przetwarzanie danych, czy środowisko pracy analityka zostaniesz wprowadzony do świata zaawansowanych technologii programistycznych, a z czasem staniesz się aktywnym twórcą użytecznego oprogramowania.

Jako abiturient propozycji, jaką jest programista python, postarasz się o zdobycie pracy w przedsiębiorstwach informatycznych, korporacjach działających w branży IT, własnej działalności gospodarczej, biurach projektowych oraz szeroko rozumianym środowisku wymagającym wdrażania nowoczesnych rozwiązań programistycznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia PROGRAMISTA PYTHON

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)