PSYCHOLOGIA SŁUŻB MUNDUROWYCH

PSYCHOLOGIA SŁUŻB MUNDUROWYCH

PSYCHOLOGIA SŁUŻB MUNDUROWYCH

Studia w Katowicach i woj. śląskim

psychologia służb mundurowych

Odkryj studia psychologia służb mundurowych w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia służb mundurowych studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Studia w zakresie psychologii służb mundurowych to idealna propozycja, by przygotować się do współpracy ze służbami mundurowymi. Odnajdą się tutaj zwłaszcza osoby, które chcą pracować w instytucjach bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Studenci mają okazję poznać zagadnienia psychologiczne związane z funkcjonowaniem służb mundurowych, psychologiczne aspekty wsparcia psychicznego poszkodowanych, strategie radzenia sobie ze stresem w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. W siatce zajęć znajdują się takie przedmioty jak na przykład: etyka zawodowa żołnierzy i funkcjonariuszy, wpływ społeczny w służbach mundurowych, teorie i praktyka agresji, psychologia penitencjarna i sądowa.

Absolwenci mogą pracować między innymi w policji, służbach więziennych, straży miejskiej, wojsku, straży pożarnej, straży granicznej, służbach celnych. Odnajdą się także w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, Biurze Ochrony Rządu, w służbach, które zajmują się likwidowaniem zagrożenia powodowanego działaniami terrorystycznymi.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA SŁUŻB MUNDUROWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)