DECYZJE MENEDŻERSKIE

DECYZJE MENEDŻERSKIE

DECYZJE MENEDŻERSKIE

Studia w Szczecinie

decyzje menedżerskie

Odkryj decyzje menedżerskie w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Decyzje menedżerskie studia Szczecin - specjalność / ścieżka kształcenia

Podejmowanie decyzji istotnych z ekonomicznego, prawnego, socjologicznego i gospodarczego punktu widzenia nie jest łatwe. Wiedzą o tym nie tylko osoby swobodnie poruszające się po obszarach menedżerskich, ale również ludzie postronni, interesujący się ekonomią w niewielkim stopniu. Z odsieczą w podejmowaniu trudnych wyborów przybywają absolwenci decyzji menedżerskich.

Decyzje menedżerskie to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, której podjęcie umożliwi potencjalnym kandydatom zdobycie wszechstronnego wykształcenia ekonomicznego, zdobycia orientacji w przestrzeni biznesowej oraz ugruntowania posiadanych kompetencji społecznych i interpersonalnych, bez których podejmowanie właściwych decyzji menedżerskich prawdopodobnie byłoby niemożliwe. Zanim przystąpisz do aplikacji na tę propozycję pamiętaj o czekającym cię złożonym programie kształcenia.

Najambitniejsi abiturienci decyzji menedżerskich będą mogli pomyśleć o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej w obszarze poradnictwa ekonomicznego i biznesowego. Niezdecydowani na obranie takiej ścieżki zawodowej pomyślą o zatrudnieniu w jednostkach konsultingowych, organizacjach rządowych i samorządowych i innych pokrewnych obszarach.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia DECYZJE MENEDŻERSKIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Szczeciński

Uniwersytet Szczeciński

Ekonomia stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku ekonomia

Komentarze (0)