GAME DESIGN

GAME DESIGN

GAME DESIGN

Studia w Szczecinie

game design

Odkryj game design w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Game design studiaSzczecin - specjalność / ścieżka kształcenia

Interesuje cię proces powstawania najwybitniejszych gier komputerowych? Marzysz o rozwijaniu posiadanych predyspozycji, pozwalających na odnalezienie się w branżach artystycznych i informatycznych? Chciałbyś związać przyszłość z projektowaniem gier i rozrywki cyfrowej? Jeżeli tak, to game design może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to propozycja kształcenia, której językiem wykładowym jest angielski. Dlatego od kandydatów oczekuje się swobodnego władania angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie, co jest niezbędne do zrozumienia treści programowych. W trakcie edukacji nauczysz się wykorzystywania narzędzi informatycznych do projektowania graficznego, poznasz metody tworzenia rozwiązań informatycznych, a ponadto wzbogacisz swoją kreatywność i warsztat artystyczny.

Absolwenci game design zajmą się tworzeniem gier komputerowych, aplikacji, multimediów, graficznego zaplecza stron internetowych i innych projektów informatycznych w międzynarodowych przedsiębiorstwach informatycznych, graficznych biurach projektowych lub w ramach własnej działalności gospodarczej.

Komentarze (0)