„Na ostatni dzwonek”. Promocja dla kandydatów na studia w Akademii Śląskiej

„Na ostatni dzwonek”. Promocja dla kandydatów na studia w Akademii Śląskiej

Studia Katowice i woj. śląskie - Akademia Śląska

15.11.2022

Na ostatni dzwonek”. Promocja dla kandydatów na studia w Akademii Śląskiej.

Akademia Śląska uruchomiła specjalną promocję dla kandydatów na studia. Do 19 września można skorzystać z obniżenia opłaty rekrutacyjnej oraz opłaty czesnego w pierwszym semestrze.

„Na ostatni dzwonek” to promocja skierowana do kandydatów biorących udział w postępowaniu rekrutacyjnym na studia w roku akademickim 2022/2023. Dotyczy ona kierunków realizowanych na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych oraz Wydziale Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religii i odnosi się do takich kierunków jak: Architektura, Architektura wnętrz, Budownictwo, Mechatronika, Wzornictwo, Grafika, Informatyka oraz Pielęgniarstwo.

Na czym dokładnie polega promocja? Obowiązuje ona w terminie 12 – 19 września i zakłada obniżenie opłaty rekrutacyjnej, która w czasie promocji wynosić będzie 1 zł, jak również obniżenie opłat za czesne w pierwszym semestrze. Co ważne, promocja skierowana jest do osób ubiegających się o przyjęcie na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia bądź jednolitych studiów magisterskich i nie dotyczy osób, które miały status studenta uczelni, bądź założyły konto rekrutacyjne przed uruchomieniem promocji.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji „Na ostatni dzwonek” odnaleźć można na stronie internetowej uczelni: wst.com.pl/rekrutacja/promocje

Komentarze (0)