Dzień Otwarty w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Dzień Otwarty w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Studia Warszawa - Warszawski Uniwersytet Medyczny

15.02.2023

Dzień Otwarty w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

W sobotę, 4 marca, w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbędzie się dzień otwarty dla kandydatów. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie stacjonarnej.

Dzień Otwarty to wydarzenie, podczas którego wszyscy zainteresowani studiami w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym będą mogli dokładnie zapoznać się z ofertą dydaktyczną, warunkami i terminem rekrutacji, a także dowiedzieć się od samych studentów jak wygląda życie na uczelni. Oprócz tego, organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, w tym między innymi: warsztaty szycia chirurgicznego, pokaz wykonywania zabiegów stomatologicznych, czy spacery po specjalistycznych pracowniach.

Podczas imprezy uczestnicy będą mieli okazję zaznajomić się z działalnością licznych studenckich kół naukowych, spotkać się z samorządem studenckim i samorządami wydziałowymi, a przede wszystkim z przedstawicielami wszystkich kierunków oferowanych przez uczelnię. Program wydarzenia uzupełnią panele tematyczne, trening efektywnej nauki, otwarte zajęcia Akademickiego Związku Sportowego, a także koncert zespołu studenckiego Music Based Medicine.

Dzień Otwarty w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym rozpocznie się o godzinie 11:00 i odbędzie się na terenie kampusu w Centrum Dydaktycznym, przy ul. ks. Trojdena 2A. Na warsztaty obowiązuje rejestracja, a liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego: dzienotwarty.wum.edu.pl

Komentarze (0)