Dzień Otwarty w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Dzień Otwarty w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Studia Wrocław - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

27.02.2023

Dzień Otwarty w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

W środę, 8 marca, odbędzie się Dzień Otwarty w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie stacjonarnej.

Dzień Otwarty to najlepsza okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni, zasadami rekrutacji i warunkami studiowania. Organizatorzy wydarzenia zaplanowali jednak szereg atrakcji, w których będzie można wziąć bezpłatny udział. W programie znajdą się między innymi: wykłady, pokazy interaktywne, a nawet gra terenowa.

Podczas imprezy uczestnicy będą mieli możliwość zaznajomienia się z życiem na uczelni, ale oprócz tego sprawdzić się w rozmaitych wyzwaniach, na przykład w resuscytacji krążeniowo- oddechowej psa, czy też w identyfikacji czaszki. Oprócz tego, kandydaci na studia dowiedzą się jak przeprowadzić analizę organoleptyczną, wyizolować DNA, a także jak wyglądają kliniki weterynaryjne.

Dzień Otwarty w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu rozpocznie się o godzinie 10:00, a całe wydarzenie odbędzie się w Centrum Dydaktyczno-Naukowym, przy Placu Grunwaldzkim 24a. Uczestnictwo grupowe w niektórych atrakcjach wymaga zapisów, których można dokonać drogą mailową: rekrutacja@upwr.edu.pl lub telefoniczne, pod numerem: 71 320 1075.

Szczegółowy program Dnia Otwartego dostępny jest na stronie internetowej uczelni: rekrutacja.upwr.edu.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-na-upwr-2023-78.html oraz w mediach społecznościowych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Komentarze (0)