Dzień Otwarty w Wojskowej Akademii Technicznej 2023

Dzień Otwarty w Wojskowej Akademii Technicznej 2023

Studia Warszawa - Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

22.03.2023

Dzień Otwarty w Wojskowej Akademii Technicznej 2023

W sobotę, 25 marca 2023, odbędzie się Dzień Otwarty w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie stacjonarnej.

Dzień Otwarty to najlepsza okazja do szczegółowego zapoznania się z ofertą dydaktyczną uczelni, zasadami rekrutacji, czy szeroko pojmowanym życiem studenckim. W ciągu jednego dnia uczestnicy wydarzenia w Wojskowej Akademii Technicznej będą mogli zaznajomić się z prowadzonymi kierunkami, spotkać się z gronem studentów, a nawet zjeść prawdziwą wojskową grochówkę.

Oprócz prezentacji wydziałów i ofert edukacyjnych organizatorzy Dnia Otwartego zaplanowali liczne atrakcje. W programie znalazły się między innymi: pokazy sprzętu techniki wojskowej, pokazy sprzętu geodezyjnego i meteorologicznego, jak również odwiedziny wielu laboratoriów i pracowni, w tym między innymi: laboratorium optoelektronicznych systemów wojskowych, w którym zostaną zaprezentowane laserowe skanery wielospektralne do pracy na platformach latających, czy też laboratorium wytrzymałości materiałów i konstrukcji, w którym będzie można zobaczyć największe w Europie laboratorium dydaktyczne z komponentami przemysłowymi do nauki budowy i konstrukcji układów hydrostatycznych.

Dzień Otwarty w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie rozpocznie się o godzinie 9:30. Szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej uczelni: www.wojsko-polskie.pl/wat/articles/aktualnosci-w/dzien-otwarty-wojskowej-akademii-technicznej-sobota-25-marca/

Na teren Wojskowej Akademii Technicznej mogą wejść tylko osoby posiadające polskie obywatelstwo. Wszystkie osoby uczestniczące w wydarzeniu będą podlegać sprawdzeniu dowodów osobistych przy wejściu na teren WAT – w części organizowanej na Placu Apelowym oraz na wydziałach akademickich.

więcej: https://www.wojsko-polskie.pl/wat/articles/aktualnosci-w/dzien-otwarty-wojskowej-akademii-technicznej-sobota-25-marca/

Komentarze (0)