Przegapiłeś dzień otwarty na PŁ? Bez obaw - uczelnia oferuje kolejne atrakcje

Przegapiłeś dzień otwarty na PŁ? Bez obaw - uczelnia oferuje kolejne atrakcje

Studia Łódź - Politechnika Łódzka

07.04.2023

Przegapiłeś dzień otwarty na PŁ? Bez obaw - uczelnia oferuje kolejne atrakcje

14 marca odbył się dzień otwarty na Politechnice Łodzkiej. Uczelnia zaprosiła w swe progi potencjalnych kandydatów na studia w Łodzi. Jeśli znajdujesz się w grupie osób, które przegapiły to wydarzenie, nie martw się! Politechnika Łódzka ponownie otwiera swoje drzwi na licealistów. 
Rekrutacja na studia w Łodzi zbliza się wielkimi krokami. Z pomocą w podjęciu decyzji o wyborze uczelni przchodzą Dni Wydziałów organizowane przez PŁ, które  prezentują przed kandydatem wachlarz dostepnych kierunków studiów w Łodzi. Pod koniec marca rozpoczął się cykl wydarzeń organizowanych w ramach dni otwartych na poszczególnych wydziałach. Ich celem jest przybliżenie oferowanych kierunków studiów na Politechnice Łodzkiej
 
29 marca na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska odbył się Dzień Cegły. Chętni mogli wziąć udział w zajęciach pokazowych. Odwiedzić stoiska studenckie kół naukowych oraz firm z branży budowlanej
Z kolei 31 marca odbyl się Dzień Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ. Pojawiło się na nim wiele firm z branży, dzięki czemu uczestnnicy mieli okazje porozmawiać z pracodawcami, tym samym potencjalnie, otwierając sobie szanse na przyszłe owocne staże lub praktyki. 
4.04 miał miejsce Dzień Wydziału na Wydziale Fizyki Technicznej Informatyki Matematyki Stosowanej PŁ. Uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach, warto wspomnieć o tych najciekawszych: "Programowanie robotów", "Każdy może tworzyć gry komputerowe" oraz "Niektóre nieskończoności są większe od drugich". 
20.04 odbędzie się Dzień Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ, 19.05 Dzień otwarty dla kandydatów na studia II st. - Dzień Wydziału OiZ PŁ 2023 - Wydział Organizacji i Zarządzania Politechnika Łódzka, w planach jest również Dzień otwarty na Wydziale Mechanicznym i Chemicznym, szczegóły tych wydarzeń podane zostaną wkrótce. 
 

Komentarze (0)