UMED w Łodzi rozpoczął rekrutację na sUMmer School!

UMED w Łodzi rozpoczął rekrutację na sUMmer School!

Studia Łódź - Uniwersytet Medyczny w Łodzi

20.04.2023

UMED w Łodzi rozpoczął rekrutację na sUMmer School!

Jesteś zdolnym i ambitnym uczniem trzeciej lub czwartej klasy liceum? Masz w sobie pasję do pogłębiania wiedzy i interesują Cię nauki medyczne? Weź udział w bezpłatnym obozie naukowym „sUMmer School”, zorganizowanym przez studentów oraz pracowników Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Summer School jest letnią szkołą przeznaczoną dla najzdolnieszych maturzystów, laureatów i finalistów licealnych olimpiad przedmiotowych. Obóz naukowy odbędzie się już w czerwcu. Rozpocznie się 12.06 i potrwa do 17.06. W ramach projektu uczelnia pokrywa koszty pełnego wyżywienia dla uczestnika w każdym dniu szkoleniowym (śniadanie, obiad i kolację) oraz zapewnia nocleg w Hostelu Uniwersytetu.
Przez 6 dni kilkudziesięciu wyróżniających się absolwentów szkół średnich z całego kraju będzie miało możliwość uczestnictwa w warsztatach naukowych. Obóz umożliwi maturzystom integrację. Poznają swoich starszych kolegów - obecnych studentów Uniwersytetu Medycznego. 
Zanurkuj na głęboką wodę i wypłyń na akademickie wody z sUMmer School! Na własnej skórze przekonaj się, jak w rzeczywistości wyglądają studia na uczelni medycznej. Będziesz miał również możliwość wzięcia udziału w wycieczkach po najciekawszych miejscach Łodzi. Dzięki letniej szkole odwiedzisz miasto, w którym być może spędzisz kilka najbliższych lat swojego życia. 
 
W harmonogramie znajdziemy m.in.:
  • Warsztaty z prototypowania
  • Od pomysłu do patentu
  • Od centymetra do skanera 3D
  • Warsztaty chirurgiczne „Jak szyć?”
  • HumanLab – Uczelniane Laboratorium Badań Materiałowych.
Aplikuj do pierwszej edycji Szkoły Letniej i przeżyj najbardziej medyczne wakacje swoje życia!
Zapraszamy na UMED
Więcej informacji: https://summerschool.umed.pl/

Komentarze (0)