Advertisement

Studia Częstochowa - Politechnika Częstochowska

21.04.2023

Targi Pracy w Częstochowie

Politechnika Częstochowskazaprosiła studentów na Targi Pracy. Wydarzenie rozpoczęło się 20 kwietnia o godzinie 10:00 i trwało do 14:00. Przy alei Armii Krajowej 23/25 w hali sportowej "Politechnik" studenci spotkali się oko w oko z pracodawcami. Wydarzenie nie było biletowane, bezpłatny udział w wydarzeniy wziąć mógł każdy zainteresowany. 
Targi Pracy w Politechnice  Częstochowskiej organizowane są od kilkunastu lat. Co roku zrzeszają licznych wystawców, firmy z różnych branż przemysłu i gospodarki z całej Polski oraz studentów i pozostałych chętnych, poszukujących pracy. Celem wydarzenia jest skuteczna wymiana informacji oraz wzajemnych oczekiwań pomiędzy studentem a pracodawcą. 
Uczestnictwo w targach pracy ma wiele korzyści. Za ich pośrednictwem, będąc uczniem lub studentem, dowiesz się, jak przygotować się do rozpoczęcia kariery zawodowej. Zdobyte informacje ułatwią ci poszukiwania pierwszej pracy. Zdobędziesz również wiedzę na temat branży, z którą chciałbyś związać swoją przyszłość. 
Patronat nad wydarzeniem objął: prezydent miasta Krzysztof Matyjaszczyk, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.  Patronatem honorowym pozostaje rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr. hab. inż. Norbert Szczygioł.
Podczas Targów Pracy studenci mieli okazję: porozmawiać z pracodawcami, skonsultować swoje CV, zapoznać się z ofertami pracy kilkunastu firm z regionu. Wśród wystawców znajdziemy takie firmy jak: Fujitsu, Whirlpool, Adecco oraz wiele, wiele więcej!
Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem studiów w Częstochowie i pragniesz otrzymać tytuł inżyniera po studiach, zapoznaj się z ofertą kierunków studiów Politechniki Częstochowskiej i przystąp do nadchodzącej rekrutacji na studia na uczelni. 

Komentarze (0)