Spotkajmy się na Dniu Otwartym WSIIZ w Warszawie!

Spotkajmy się na Dniu Otwartym WSIIZ w Warszawie!

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

26.04.2023

Spotkajmy się na Dniu Otwartym WSIIZ w Warszawie!

26 maja mury Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia otworzą się na potencjalnych kandydatów na studia w Warszawie. Dzień Otwarty rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do około 14:00. Uroczystości odbędą przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 w Kampusie 1.

Wydarzenie dedykowane jest interesariuszom studiów inżynierskich. WSIIZ oferuje bogaty wybór kierunków studiów, w tym cztery, których ukończenie zaowocuje tytułem inżyniera. Są nimi: chemia kosmetyczna, chemia żywności, chemia ogólna oraz inżynieria ochrony zdrowia i promocja. 
 
 
Celem Dni Otwartych jest prezentacja zarówno uczelni, jak i intrygujących i nowoczesnych aspektów kariery w zawodach związanych z inżynierskimi kierunkami studiów. Uczestnicy dowiedzą się, jakie korzyści płyną z podjęcia studiów technicznych w Warszawie. 
Wydarzenie rozpocznie się interaktywnym wykładem zatytułowanym "Kierunki inżynierskie i inżynieria w WSIiZ". Uczniowie uczniowie szkół ponadpodstawowych zasiądą w studenckich ławkach, przenosząc się w świat akademicki i poznają tajniki studiowania na uczelni. 
O godzinie 10:15 kandydaci będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach: "Nowoczesna inżynieria. Cząsteczki, związki chemiczne, nowoczesne materiały i metody w inżynierii chemicznej, inżynierii żywności, inżynierii w ochronie zdrowia. Modelowanie i projektowanie z wykorzystaniem modeli, komputerów i programów chemicznych".
Trzecim punktem w harmonogramie wydarzenia będzie panel dyskusyjny z prof. dr hab. Jackiem Michalskim. O 10:45 rozpoczną się rozmowy na temat: "Dlaczego warto być inżynierem”.
Z kolei o 11:30 mgr. Arkadiusz Sadura poprowadzi zajęcia laboratoryjne poświęcone wodzie. Wykładowca zaprezentuje ten żywioł z perspektywy największego surowca w przemyśle. Wytłumaczy, jak szybko zadbać o wodę i w jaki sposób inżnierowie badają ten życiodajny związek chemiczny. 
Zwieńczeniem Dnia Otwartego będzie wspólny spacer po uczelni. Za jego pośrednictwem uczniowie zajrzą za kulisy Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia, poznając poszczególne sale dydaktyczne i laboratoria. 
Więcej informacji znajdziedz są na stronie internetowej WSIIZ.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Komentarze (0)