Studia Szczecin - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

18.05.2023

ZUT w Szczecinie zaprasza na Targi Pracy

W środę 31 maja o godzinie 9:30 rozpocznie się druga część Targów Pracy "Kariera" w szczecińskim ZUT. Wydarzenie potrwa do godziny 15:30. Do uczestnictwa zachęcani są zarówno studenci, jak i potencjalni kandydaci rekrutacji na studia w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Targi będę miały charakter plenerowy, odbędą się na terenie za budynkiem ZUT, znajdującym się przy ulicy Papieża Pawła VI 3.
Oficjalne otwarcie Targów Pracy ZUT planowane jest na godzinę 9:30. Przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą pracodawców, prezentowaną przez nich na stoiskach. 
W "CV POINT" odwiedzający będa mieli okazję skonsultować swoje dotychczasowe CV ze specjalistą. Doradca zawodowy ZUT, pani mgr Katarzyna Kulpa-Jacewicz pomoże wam przekształcić swój życiorys w taki sposób, aby stał się atrakcyjniejszy dla pracodawcy. Studenci ze Studenckiego Koła Naukowego "WIZUALIA" z Wydziału Architektury wykonają wam profesjonalne zdjęcie do curriculum vitae. 
O godzinie 10:00 rozpoczną się warsztaty zatytułowane: "Budowanie wizerunku w SM oraz marki w Linkedin". Dowiecie się, czym jest Linkedin i dlaczego warto dołączyć do grona jego użytkowników. Poznacie podstawowe zasady tworzenia wartościowych postów oraz jak NIE budować swojej marki w social mediach.
Uczestnicy w godzinach 9:30-15:30 będą mieli możliwość zwiedzenia Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii na WKŚiR. Główną atrakcją wycieczki będzie reaktor z glonami, z których produkowane jest paliwo. Od godziny 12:00 do zakończenia Targów możecie wybrać się do Zwierzęciarni ZUT, w której poznacie zwierzęta inwentarskie i pszczele rodziny.
Jeśli od nowego roku akademickiego 2023/2024 pragniesz podjąć studia w Szczecinie o profilu technicznym warto pojawić się na Targach Pracy. Podczas wydarzenia zapoznasz się z możliwościami zawodowego rozwoju, jaki może zapewnić ci uczelnia. Podczas rozmów ze studentami zapoznasz się z ofertą kierunków studiów w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technicznym w Szczecinie i poznasz kulisy studiowania.

Komentarze (0)